Strona główna » BLOG » Historia Bajkolorków

Historia Bajkolorków

  Pierwszy wpis na tym blogu.
  Miałabym ochotę napisać Hello World, jestem Basia i będę tutaj dzielić się z Wami moimi pomysłami na kreatywne zabawy, moimi życiowymi doświadczeniami, przemyśleniami, ciekawostkami…

  Ale może powinnam powiedzieć coś o sobie?
  Że jestem kobietą, mamą dwóch córek, żoną mojego męża. Inżynierką albo panią inżynier, (trochę mam problem z żeńskimi końcówkami) ZIP. Czyli „zarządzaczką produkcji”, ze szczególnym uwzględnieniem poligrafii.
  Bajkolorki są moim pierwszym zajęciem związanym z wykształceniem. Do tej pory byłam przede wszystkim zawodową mamą moich dzieci i mam w tym już spore doświadczenie.

  Miało być o historii.
  Otóż Bajkolorki mają swojego przodka. Zanim jeszcze wymyśliłam im nazwę, prowadziłam innego bloga: kurkę- wodną. Pracując na etacie, po godzinach, wieczorami, weekendami, z dziećmi na kolanach, na głowie i krzyczącymi do ucha, uczyłam się grafiki komputerowej. Jestem samoukiem. Łatwo nie było, ale byłam zdeterminowana, bo rysowanie to było coś, co mi się zawsze podobało.
  Blog był o tym, jak się uczę, pierwsze próby, alternatywne pomysły, reakcje dzieci na gotowe pierwsze obrazki. Zostawiam go teraz w spokoju, jakby ktoś miał ochotę poczytać historyczne wpisy, to zapraszam.

  https://kurka-wodna.pl/

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.